0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Полнач за мобилни телефони 2.4А SAS GoMini-Бел

820.00 ден

Спореди
Технички спецификации:

  • Боја: Бела
  • Два приклучока за полнење на мобилни или таблети со SMART чип кој при полнење на два уреда ја детектира послабата батерија и со поголем интензитет ја полни прво неа до 2.4A.
  • Излезен напон: 5V-DC
  • Излезна струја: 2.4A – Fast Charge with smart chip
  • Влезен напон: (100-240)V-AC
  • 2 години гаранција

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Полнач за мобилни телефони 2.4А SAS GoMini-Бел“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 037956 Категорија: