0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Полнач за мобилни телефони 3.4А SAS GoTravel-Црн

1,050.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Боја: Црна
  • Три приклучока за полнење на мобилни или таблети со SMART чип кој при полнење на три уреда ја детектира послабата батерија и со поголем интензитет ја полни прво неа до 2.4A.
  • Излезен напон: 5V-DC
  • Излезна струја: 3.4A – Fast Charge with smart chip
  • Влезен напон: (100-240)V-AC
  • 6 години гаранција

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Полнач за мобилни телефони 3.4А SAS GoTravel-Црн“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 038106 Категорија: