0 производи0.00 ден

Нема производи во кошничката.

Полнач USB-C адаптер 25W PD

650.00 ден

  • Полнач USB-C адаптер  25W
  • црн/бел

ШИФРА: 973369

Спореди

Технички спецификации:

  • Полнач USB-C адаптер  25W
  • црн/бел

Оценки

Се уште нема оценки

Биди прв што ќе го оцени „Полнач USB-C адаптер 25W PD“

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *