0 производи0.00 ден

Нема производи во кошничката.

Рутер RX2 Pro Dual-Band Gigabit Wi-Fi 6

3,490.00 ден

 • Model RX2 Pro
 • Antenna 5*6dBi External Antennas
 • Interfaces 1*10/100/1000Mbps WAN Port / 3*10/100/1000Mbps LAN Ports
 • Standard&Protocol IEEE802.3, IEEE802.3u,IEEE802.3ab
 • Data Rate 5GHz: Up to 1201Mbps  / 2.4GHz: Up to 300Mbps
 • Wireless Security  WPA2-PSK,WPA3-SAE/WPA2-PSK,Wireless Encryption Disable and Enable,WPS Fast Connection
 • Special Features  WPA3,Unify 2.4 GHz & 5 GHz,Smart LED on/off,Tenda Wi-Fi App

ШИФРА: 425178

Спореди

Технички спецификации:

 • Model RX2 Pro
 • Antenna 5*6dBi External Antennas
 • Interfaces 1*10/100/1000Mbps WAN Port / 3*10/100/1000Mbps LAN Ports
 • Standard&Protocol IEEE802.3, IEEE802.3u,IEEE802.3ab
 • Data Rate 5GHz: Up to 1201Mbps  / 2.4GHz: Up to 300Mbps
 • Wireless Security  WPA2-PSK,WPA3-SAE/WPA2-PSK,Wireless Encryption Disable and Enable,WPS Fast Connection
 • Special Features  WPA3,Unify 2.4 GHz & 5 GHz,Smart LED on/off,Tenda Wi-Fi App

Оценки

Се уште нема оценки

Биди прв што ќе го оцени „Рутер RX2 Pro Dual-Band Gigabit Wi-Fi 6“

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 425178 Категорија: Ознаки: ,