0 производи0.00 ден

Нема производи во кошничката.

Сет Тастатура и Глувче KM-200

870.00 ден

Keyboard

 • Keycap type : Concave
 • Cable length : 1.5 M
 • Genius Key Support : Yes
 • Customizable Function Keys : F1~F12

Mouse

 • Sensor Engine : Optical
 • Resolution (DPI) : 1000
 • Number of buttons : 3 (left, right, middle button with scroll)
 • Cable length : 1.5m

ШИФРА: 256212

Спореди

Технички спецификации:

Keyboard

 • Keycap type : Concave
 • Cable length : 1.5 M
 • Genius Key Support : Yes
 • Customizable Function Keys : F1~F12

Mouse

 • Sensor Engine : Optical
 • Resolution (DPI) : 1000
 • Number of buttons : 3 (left, right, middle button with scroll)
 • Cable length : 1.5m

Оценки

Се уште нема оценки

Биди прв што ќе го оцени „Сет Тастатура и Глувче KM-200“

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *