0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Слушалки A4TECH Stereo HS-200

890.00 ден

Спореди

Технички спецификаци

 • A4-HS-200 Stereo headset w/ volume and microphone control
 • Headband
 • Ideal for voice chat or VoIP calling
 • Open-air, light weight design
 • Quadrate ear cushions
 • Superior sound quality
 • Frequency response: 20Hz-20KHz
 • Nominal impedance: 32 ohm
 • Sensitivity: 97dB/10mW/3mm
 • Jack plug: 3.5mm stereo
 • Cable length: 6.5 feet

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Слушалки A4TECH Stereo HS-200“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 729802 Категорија: