0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Слушалки Earbuds T-99-EB Blue

120.00 ден

Спореди
Технички спецификации:

  • High quality stereo sound
  • Compatible with all video and audio devices
  • Stereo Earbuds
  • Silicone ear tips
  • 45-inch length
  • 3.5 mm audio jack plug

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Слушалки Earbuds T-99-EB Blue“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 200884 Категорија: