0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Слушалки Gembird Bluetooth Berlin

1,090.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Bluetooth stereo heeadset
  • Interface Bluetooth v.4.1
  • Transmitting power max.5dB
  • Speaker diameter 40mm.
  • Recharging time 2 hours
  • Sensitivity 93dB

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Слушалки Gembird Bluetooth Berlin“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 079334 Категорија: