0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Слушалки Gembird Gaming GHS-402

550.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Gaming headset with rotating microphone boom
  • Adjustable headband and comfortable large ear cushions
  • Practical in-line volume control
  • Clear high quality sound
  • Perfect for music and online chats
  • Rugged design

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Слушалки Gembird Gaming GHS-402“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 093422 Категорија: