0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Слушалки Gembird MHS-001

520.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Stereo headset with rotating microphone boom
  • Practical in-line control for volume, mute and microphone
  • Large comfortable ear cushions
  • Comfortable, adjustable headband

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Слушалки Gembird MHS-001“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 079495 Категорија: