0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Слушалки Gembird MHS-903

490.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Features
  • Compact stereo headphones
  • Comfortable, adjustable headband
  • Soft ear cushions
  • 3.5 mm stereo plug
  • Impedance: 32 ohm
  • Frequency response: 20 – 20000 Hz
  • Sensitivity: 108 dB
  • Cord length: 1.5 m

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Слушалки Gembird MHS-903“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Категорија: