0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Слушалки Genius HS-400A

850.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Graffiti style ear cup design
  • Stereo headset with built-in microphone
  • Great for MSN/Net phone/Skype
  • Also for MP3 player/CD/Radio
  • Adjustable headband

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Слушалки Genius HS-400A“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Категорија: