0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Слушалки Genius HS-M430

690.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Foldable On-ear headphone
  • Crystal clear sound quality
  • Isolates ambient noise
  • In-line microphone for voice calls and voice control
  • Flat tangle resistant cable

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Слушалки Genius HS-M430“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 251569 Категорија: