0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Слушалки JBL J-344

350.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Stereo earphones with super bass
  • Powerful, bass-driven stereo-sound
  • Perfect fit in the ear canal
  • Ideal for use with all Mp3,CD,DVD, MD players and portable game systems with headphone sockets

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Слушалки JBL J-344“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Категорија: