0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Слушалки Natec NSL-0713

550.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • High quality speakers
  • Leather outrigger and earmuffs
  • Unbreakable textile cable
  • Line-in volume adjustment

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Слушалки Natec NSL-0713“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 401486 Категорија: