0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Слушалки PHILIPS SHP2500

1,590.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Philips TV listening
  • Balanced sound
  • Frequency range 9-23,000 Hz
  • Sensitivity 95 dB
  • Impedance 32 Ohm
  • Maximum power input 50 mW
  • Speakers drivers 40 mm.

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Слушалки PHILIPS SHP2500“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 584276 Категорија: