0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Слушалки SBOX HS-736 црвени

390.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Speaker size 40mm
  • Maximum power 100mW
  • Connector 3.5mm jack
  • Cable length 1.2m
  • Colour red

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Слушалки SBOX HS-736 црвени“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 537654 Категорија: