0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Слушалки Scorpion stereo gaming H8311

590.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Sound stereo
  • Frequency response 20Hz-20KHz
  • Speaker size 40mm.
  • Microphone type-omnidirectional
  • Microphone size 6x5mm.
  • Connectors 2×3.5mm.jack
  • Cable length 2.1 m.

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Слушалки Scorpion stereo gaming H8311“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 902127 Категорија: