0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Слушалки Sony MDR-XD150B Black

1,250.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

 • Closed Type: Yes
 • Dynamic Type: Yes
 • Circum Aural Type: Yes
 • CAPACITY: 1000mW(IEC)
 • Driver Unit: 40 mm dynamic
 • Frequency Response (Hz): 12–22,000Hz
 • Sensitivities (dB/mW): 100 dB/mW
 • Magnet: Neodium
 • Impedance (Ohm): 32ohm (1kHz)
 • Cord Type: Y-type
 • Cord Length: 2 m
 • Plug: Gold-plated L-shaped stereo mini
 • Beat Response Control: Headband, Over-Ear
 • Weight: 160 g

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Слушалки Sony MDR-XD150B Black“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 928884 Категорија: