0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Слушалки Sony MDR-XD150B White

1,190.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

Closed Type: Yes
Dynamic Type: Yes
Circum Aural Type: Yes
CAPACITY: 1000mW(IEC)
Driver Unit: 40 mm dynamic
Frequency Response (Hz): 12–22,000Hz
Sensitivities (dB/mW): 100 dB/mW
Magnet: Neodium
Impedance (Ohm): 32ohm (1kHz)
Cord Type: Y-type
Cord Length: 2 m
Plug: Gold-plated L-shaped stereo mini
Beat Response Control: Headband, Over-Ear
Weight: 160 g

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Слушалки Sony MDR-XD150B White“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Категорија: