0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Слушалки Wireless FH0915B

1,190.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Bluetooth v3.0
  • microSD card reader
  • FM radio
  • Battery 400mAh
  • Charging time 2 hours
  • Weight 150g
  • Foldable-easy to carry

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Слушалки Wireless FH0915B“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 430487 Категорија: