0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Тастатура FURY Hurricane Gaming

925.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Anti-ghosting function for 19 keys
  • Rainbow backlight with 4 levels of backlight
  • Keys  with fast response time and quiet operation
  • Multimedia function keys

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Тастатура FURY Hurricane Gaming“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *