0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Тастатура Gembird Rainbow backlight

690.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Model KB-UML-01
  • Full-size USB keyboard with 3-colour letter-illuminating”rainbow”-styled backlight
  • Smooth keystroke for more comfortable typing
  • 12 practical multimedia hotkeys for internet and music

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Тастатура Gembird Rainbow backlight“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 101103 Категорија: