0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Тастатура gembird standard

250.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Standard keyboard
  • 104 keys
  • USB 2.0
  • Silent typing

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Тастатура gembird standard“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 083980 Категорија: