0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Тастатура Genesis Gaming Rhod 110

550.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Gaming design
  • 12 multimedia keys
  • Laser printed letters
  • Durable body
  • Anti-slip rubber feet
  • Foldable feets

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Тастатура Genesis Gaming Rhod 110“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 407747 Категорија: