0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Тастатура Genius KB-125 USB

490.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Value desktop Keyboard
  • Comfortable typing posture
  • Stylish key caps
  • USB port

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Тастатура Genius KB-125 USB“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 251347 Категорија: