0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Тастатура Genius KB-M225

550.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Multimedia keyboard
  • Stylish and elegant design to match your PC
  • Spill reesistant design protects keyboard against accidental spills
  • Silent keycap structure

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Тастатура Genius KB-M225“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *