0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Тастатура Genius SlimStar 130 USB

590.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Ultra Slim Chocolate Keyboard
  • Ultra-thin body lightweight design
  • Stylish key caps
  • USB port

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Тастатура Genius SlimStar 130 USB“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 251316 Категорија: