0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Тастатура Multimedia Gembird KB-MCH-03

390.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Silent typing
  • USB 2.0
  • Slimline keyboard with “chocolate” type keys
  • Smooth keystroke for more comfortable typing
  • 12 practical hotkeys

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Тастатура Multimedia Gembird KB-MCH-03“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *