0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Читач на картички ALLin1 USB 3.0 Gembird

345.00 ден

Спореди

Технички спецификации

Compact design SD USB 3.0 card reader
No driver and external power supply required

Specifications
Interface: USB 3.0 (USB 2.0, 1.1 compatible)
Slots: SD + Micro-SD
Supported cards: SD/SDHC/SDXC/MMC/MMC?/RS MMC/MMC 4.0/ Ultra ? SD/ Extreme SD/ Extreme ? SD /T-Flash / MICRO SDHC/MICRO SDXC
Chipset: GL3233
Dimensions: 60 x 17 x 8.5 mm
Net weight: 10 g

System requirements
Windows 7/8/10, Mac OS

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Читач на картички ALLin1 USB 3.0 Gembird“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *