0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

𝐉𝐁𝐋 Слушалки J-350

350.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Speaker size 10mm.
  • Frequency response 20~20,000Hz
  • Plug Type 3.5mm
  • Microphone

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „𝐉𝐁𝐋 Слушалки J-350“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 013391 Категорија: