0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

𝐉𝐁𝐋 Слушалки JB-08

350.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Stereo earphones
  • Type 1.8Mortablespring earphone
  • Speaker 10mm.
  • Frequency response 20Hz-20000Hz
  • Plug type 3.5mm.

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „𝐉𝐁𝐋 Слушалки JB-08“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 125615 Категорија: