0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Леткум SOLOMON SR KD80 80W

990.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Solomon KD-80 – рачка за лемење
  • Моќност: 80W.
  • Боја бела

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Леткум SOLOMON SR KD80 80W“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 090072 Категорија: