0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Bosch ласерско метро PLR25 – 25m

5,990.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Laser diode: 635 nm
  • Laser class: 2
  • Measurement range: 0,05 – 25,00 m
  • Measurement accuracy, typical: 2,0 mm
  • Measurement time, typical: 0,5 s
  • Measurement time, max.: 4 s
  • Battery: 4 x 1.5 V LR03 (AAA)
  • Automatic deactivation: 5 mins
  • Weight: 0,09 kg

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Bosch ласерско метро PLR25 – 25m“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 532471 Категорија: