0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Држач за телефон за во автомобил Gembird Flexible Neck

250.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Universal smartphone car holder
  • Adjustable width for use with phones from 40 to 100 mm wide
  • Flexible neck to position your phone at any angle
  • Strong suction cup fixation on any car window
  • Material: ABS
  • Net weight: 0.13 kg
  • Neck length: 190 mm
  • Adjustable width: 40 – 100 mm
  • Dimensions: 100 x 70 mm (folded)

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Држач за телефон за во автомобил Gembird Flexible Neck“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *