0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

DeepCool N200 Notebook Pad, for 15.6 inch

540.00 ден

Спореди

Технички спецификации

  • DeepCool N200 Notebook Pad, for 15.6 inch (MAX)
  • Notebook Cooling 140mm fan
  • USB Pass-through Connector

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „DeepCool N200 Notebook Pad, for 15.6 inch“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 703266 Категорија: