0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Dell Latitude E5250 12.5″ i5/4GB/128GB

17,990.00 ден

Спореди

Технички спецификации :

  • CPU: Intel Core i5-4310U
  • GPU: Intel
  • RAM: 4GB DDR3
  • SSD: 128GB
  • Display 12.5″
  • OS: Windows 10 PRO
  • Гаранција 12 месеци

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Dell Latitude E5250 12.5″ i5/4GB/128GB“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Категорија: