0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Dell Optiplex 3020 i3/GT730/8GB/120GB/500GB

16,990.00 ден

Спореди

Технички спецификации :

  • CPU: Intel Core i3-4150
  • GPU: Nvidia GT730 2GB
  • RAM: 8GB DDR3
  • SSD: 120GB
  • HDD: 500GB
  • OS: Windows 10 PRO

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Dell Optiplex 3020 i3/GT730/8GB/120GB/500GB“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *