0 производи0.00 ден

Нема производи во кошничката.

EarPods usb-c Слушалки

490.00 ден

 • Form Factor In-Ear Only
 • Type Earbud (In Ear)
 • Connectivity USB-C
 • Features Built-in Microphone, Volume Control
 • Microphone Type Built-In
 • Cable Length 3ft

ШИФРА: 445596

Спореди

Технички спецификации :

 • Form Factor In-Ear Only
 • Type Earbud (In Ear)
 • Connectivity USB-C
 • Features Built-in Microphone, Volume Control
 • Microphone Type Built-In
 • Cable Length 3ft

Оценки

Се уште нема оценки

Биди прв што ќе го оцени „EarPods usb-c Слушалки“

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 445596 Категории: , Ознака: