0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Evik Провлекувач на каб. ɸ3mm. 30m.

5,950.00 ден

Спореди
Технички спецификации:

  • Мин.радиус на виткање 150мм.
  • Сила на пукање 700кг.
  • Макс. влечење: 100-120Kg
  • Должина: 30м
  • Дијаметар на цевки:∅ макс. 16-40мм.
  • Метален кафез за складирање и транспорт
  • Идеални за гипс картон
  • Можност за додавање на поголема должина
  • Рачка за држење

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Evik Провлекувач на каб. ɸ3mm. 30m.“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 030933 Категорија: