0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Evik Провлекувач на каб. ɸ4,5mm. 40m.

9,990.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Мин.радиус на виткање 310мм.
  • Сила на пукање 1,100кг.
  • Кривина: 90мм
  • Дијаметар на цевки:.∅ макс. 40-60мм
  • Макс. влечење: 170Kg
  • Должина: 40м
  • Тежина: 3кг
  • Специјализирани за инсталации на индустриски објекти
  • Метален навој со вградена кочница за лесна и брза употреба

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Evik Провлекувач на каб. ɸ4,5mm. 40m.“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 033910 Категорија: