0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Fujitsu ESPRIMO E5730/4GB/160GB

4,990.00 ден

Спореди

Технички спецификации :

  • CPU: Intel Core 2 Duo E5730
  • GPU: Intel
  • RAM: 4GB
  • HDD: 160GB
  • OS: Windows 7 PRO
  • Гаранција 12 месеци

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Fujitsu ESPRIMO E5730/4GB/160GB“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Категорија: