0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Game Pad Dual vibration Gembird Gaming

550.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Set of 3 USB vibration gamepads for PC
  • 10 buttons. 4-way D-pad and 2 joysticks
  • Digital and analog mode
  • Works with all PC games that support gamepad input

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Game Pad Dual vibration Gembird Gaming“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 087612 Категорија: