0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Game Pad Genesis P33

630.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Wired gamepad
  • 10 action buttons
  • Adjustable vibration
  • Dual analog
  • 8-way cotroller
  • 1.8m cable length

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Game Pad Genesis P33“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 124829 Категорија: