0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Game Pad GMB Dual vibration Gaming

330.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • USB dual vibration gamepad
  • 2 sticks, 4-way D-pad and 10 action buttons
  • Digital and Analog mode
  • Works with all PC games that support gamepad input
  • Ergonomic design

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Game Pad GMB Dual vibration Gaming“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 087636 Категорија: