0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Game Pad Scorpion Marvo GT-006

290.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Usb Game Pad for PC
  • 2 мини рачки
  • Ергономски дизајн
  • Ефекти со вибрации
  • Без потреба за инсталација

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Game Pad Scorpion Marvo GT-006“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 902738 Категорија: