0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Game pad Varr Phantom

390.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • USB controller for PC computers
  • 12 programmable buttons
  • 4 triggers
  • 8-way D-pad
  • Vibration force

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Game pad Varr Phantom“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 410854 Категорија: