0 производи0.00 ден

Нема производи во кошничката.

Глувче GM-310

590.00 ден

 • Sensor: Optical;
 • Buttons: 7
 • DPI: 800-1600-2400-3200-4800-6400
 • Switch rating: 5 million clicks
 • Backlight: RGB;Interface: USB 2.0
 • Cable length: 1.6 m

ШИФРА: 922392

Спореди

Технички спецификации:

 • Sensor: Optical;
 • Buttons: 7
 • DPI: 800-1600-2400-3200-4800-6400
 • Switch rating: 5 million clicks
 • Backlight: RGB;Interface: USB 2.0
 • Cable length: 1.6 m
 • OS support: Windows XP or newer

Оценки

Се уште нема оценки

Биди прв што ќе го оцени „Глувче GM-310“

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 922392 Категорија: Ознаки: ,