0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

GMB Gaming Mousepad L

270.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

 

  • Големина XL ( 400мм. х  450мм.)
  • Материјал: природна гумена пена
  • Дебелина 3мм.
  • Боја црна7

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „GMB Gaming Mousepad L“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 086196 Категорија: