0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

HP dc5800 E5700/4GB/160GB/120GB

5,590.00 ден

Спореди

Технички спецификации :

  • CPU: Intel Pentium E5700
  • RAM: 4GB DDR3
  • SDD: 120GB
  • HDD: 160GB
  • OS: Windows 7 PRO
  • Гаранција 12 месеци
  • Refurbished Grade-A

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „HP dc5800 E5700/4GB/160GB/120GB“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Категорија: